Ubytování u Moravů

Ubytování


Maximální ubytovací kapacita je 10 osob. Ubytování je nabízeno ve čtyřech apartmánech. 3x dvoulůžkový a 1x čtyřlůžkový. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení (sprchový kout + WC) a plně vybavenou kuchyňku. Ubytování je vhodné i pro rodiny s dětmi. Minimální délka pobytu je 2 noci. Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. Nástup k pobytu je od 15:00 do 18:00, po domluvě možno i jinak. Ukončení pobytu do 10:00.

Apartmán A a B

Možno 2 nebo 3 lůžka, noční stolky, šatní skříň, jídelní stůl s židlemi. Kuchyňka vybavena elektrickým sporákem, trouba, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice. Sociální zařízení.


Apartmán C

4 lůžka, noční  stolky, šatní skříně, jídelní stůl s židlemi. Sociální zařízení.

Pro abartmán B a C je společný kuchyňský kout. Tyto jsou velmi vhodné pro větší skupinu nebo rodinu.

Apartmán D

2 lůžka, krb, noční stolky, šatní skříň, jídelní stůl s židlemi. Kuchyňka vybavena elektrickým sporákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice. Sociální zařízení.

Společenská místnost

Okolní prostory

Celý objekt má bezbariérový přístup. Na vydlážděném dvoře je v letních měsících k dispozici venkovní posezení, gril, ping-pong. Na zatravněné zahradě se vzrostlými stromy je otevřené ohniště s posezením, pergolou a krbem.

© 2018 Ubytování u Moravů. Kozlany 14, Koněšín, 675 02. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!